LEKCJE I PAKIETY KITE DLA DOROSŁYCH

Opcja kitesurfingu w wydaniu lekcji indywidualnych i pakietów to wyjście na przeciw osobom niezdecydowanym, osobom które chcą doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności. Osobom które potrzebują odświeżenia zdobytych umiejętności. Osobom, które są pierwszy raz na nowym kite spocie i chcą poznać zasady bezpieczeństwa panujące w tym miejscu. Osobom, które nie są pewne czy kitesurfing się spodoba.  By to stwierdzić, potrzebujesz ok. 2-4h lekcji. W naszej szkole zapewniamy, że  każdą lekcję indywidualną możesz zamienić w pakiet lub kurs. U nas pakiety wykupionych lekcji nie przepadają i są możliwe do realizacji, nawet przez kilka sezonów.

Lekcje indywidualne i pakiety kite dla dorosłych to przede wszystkim indywidualna nauka kitesurfingu, indywidualne podejście, personalizowane ustawianie zajęć w grafiku i rezerwacja lekcji dopasowana do potrzeb każdego kursanta. Zaufaj naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w nauczaniu kitesurfingu, wypracowanym metodom szkolenia i najlepszym instruktorom.

Kitesurfing to znakomite oderwanie od codzienności, znakomity sposób na urlop w surferskim klimacie.  Trzymanie wiatru w rękach, bardzo szybki progres,  współpraca z siłami natury to wszystko daje ogromną satysfakcję i długoterminową 🙂 radość. Zapewniamy, że gdy spróbujesz kite, zyskasz zajawkę na długie lata, dodatkowo kitę to wiele innych pozytywów jakich nie sposób tutaj wyliczyć!
Aby rozpocząć naukę, należy posiadać podstawowe umiejętności pływania wpław, nie bać się wody, dodatkowo pozytywne nastawienie i szeroki uśmiech mile widziane :)!

 OBEJRZYJ TO Z BLISKA 

Atrakcje

Poza kluczowym, najważniejszym, najfajnieszym, czyli szkoleniem na kitesurfingu zapewniamy jeszcze kilka dodatkowych ATRAKCJI. Zapewniamy uśmiech i szkolenie w super atmosferze, dodatkowo mamy dla Was wlepy, firmowe smycze i surf tatuaże!

FOTOSERWIS FUNSURF - SPRZĘT
FOTOSERWIS FUNSURF

FOTOSERWIS

Najlepsze momenty i Wasze wyczyny na wodzie uwieczni nasz naczelny FunSurf’owy fotograf!

OPASKA FUNSURF CAMP

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUN SURF

Zniżki w sklepie SurfShop – sklep znajduje się tuż obok naszej szkoły,  jak również zniżki w SurfMessie – restauracji znajdującej 30 m od naszej szkoły.

Transport

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF CHAŁUPY (PRZY MOLO)

Na naukę kitesurfngu dla młodzieży zapraszamy zarówno do naszej bazy przy molo w Chałupach.

BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF (KEMPING POLARIS)

Jak również szkolimy dorosłych na kitesurfingu w naszej drugiej bazie na kempingu Polaris.

BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

Szkolenie

FUNSURF TEAM

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów – według programu IKO (International Kiteboarding Organization) oraz PZKite. Nauką na kitesurfingu zajmą się doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym, technicznym i psychologicznym, posiadający aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu kitesurfingu.  Przemawiają za nimi setki, a często tysiące godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi instruktorzy czerpią radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”! Obiecujemy szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!
Sprawdź jak nasi instruktorzy szkolą przy użyciu systemu obustronnej komunikacji instruktor>kursant>instruktor Bbtalkin’.

Kitesurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz kitesurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Akwen

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone w wielu miejscach na zatoce puckiej – wybór miejsca zależy od poziomu zaawansowania kursantów i przede wszystkim od kierunku i siły wiatru. Zajęcia odbywają się zwykle: przy bazach w Chałupach i na Polarisie, w zatoczce za portem w Chałupach (Uroczysko Każa), przed sezonem na Rewie Mew, jak również w Pucku, w Swarzewie i innych miejscach zatoki gdzie danego dnia są najlepsze warunki wiatrowe!

Transport na spot / asekuracja

Posiadamy dwie bazy stacjonarne, ponadto jesteśmy jedną z najbardziej mobilnych szkół kitesurfingu na półwyspie. Nasze 2 łodzie motorowe (12- i 8-osobowa) dowiozą Was szybko i bezpiecznie na najlepszy kitesurfingowy spot. Dodatkowo na spocie asekurujemy naszych kursantów skuterem yamaha, dzięki czemu możemy reagować bardzo sprawnie i szybko w różnych sytuacjach np. splątanie się kite’ów, odpływająca deska itd.

ŁÓDŹ MOTOROWA FUNSURF "WENECJA"

Cena

W CENIE KURSU:

  • sprzęt kitesurfingowy
  • instruktor
  • kask
  • trapez
  • pianka i kamizelka asekuracyjna

Zobacz co Cię czeka ?!

Partnerzy FunSurf

  • LOGO HAPPY SOCKS FUNSURF
  • LOGO JUNGMOB FUNSURF
  • LOGO SURFMESSA FUNSURF
  • LOGO VANS FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje