LEKCJE I PAKIETY KITE DLA MŁODZIEŻY

Opcja nauki kitesurfingu jako lekcje lub pakiety jest dedykowana młodzieży niezdecydowanej, czyli osobom młodym które chce spróbować swoich sił w kitesurfingu, ale nie wiedzą czy ten sport jest dla nich i czy cały kurs to najlepsze rozwiązanie.
Opcja lekcji i pakietów jest też znakomita dla osób które już pływają na kite i chcą doskonalić zdobyte umiejętności. Jak również  dedykowana osobom, które potrzebują odświeżenia zdobytych wcześniej „skill’i” – w takim przypadku  polecamy skorzystanie z pakietu doszkalającego.
Również rekomendujemy opcję lekcji lub pakietów, osobom które są pierwszy raz na nowym, nieznanym akwenie kitesurfingowym i chcą poznać zasady bezpieczeństwa obowiązujące w danym miejscu, plus chcą skorzystać z naszej asekuracji na wodzie, by czuć się bezpiecznie.

Młodzież, która nie jest pewna, czy kitesurfing to sport, który może się spodobać – potrzebują ok. 2-3 h, by zyskać pewność czy chcą dalej kontynuować naukę w formie kursu (1 h to teoria na brzegu, kolejne godziny to wyjście do wody i sterowanie prawdziwym latawcem pompowanym, bez straty czasu na latawiec treningowy).  W naszej szkole zapewniamy możliwość, że każdą lekcję indywidualną możemy zamienić w pakiet lub kurs, czyli nie trzeba od razu decydować i się precyzyjnie określać, można to zrobić po pierwszych 2-3h szkolenia.   W naszej szkole  lekcje i pakiety lekcji, jeśli są nie wykorzystane nie przepadają i są możliwe do realizacji, nawet przez kilka lat. Mamy wewnętrzny system, gdzie jest to rejestrowane i możesz spokojnie przyjechać do nas za kilka sezonów i wykorzystać lekcje, jakie się nie odbyły.

Lekcje i pakiety kite dla młodzieży to przede wszystkim customizowana nauka kitesurfingu (zwykle polecamy ją w opcji 1 instruktor 1 kursant). Oczywiście opcja szkolenia 1 instruktor 2-3 kursantów jest dostępna w naszej szkole.
Lekcje i pakiety to również indywidualne i personalizowane ustawianie zajęć w grafiku.

Zaufaj naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w nauczaniu kite, wypracowanym i sprawdzonym metodom nauczania,  najlepszym instruktorom. Zapraszamy do naszej szkoły FunSurf na zajęcia z kite od podstawa lub na zajęcia doszkalające.

By, rozpocząć przygodę z kitesurfingiem, należy posiadać podstawowe umiejętności pływania wpław, przede wszystkim nie bać się wody, dodatkowo pozytywne nastawienie i uśmiech będą mile widziane :)!

LEKCJE I PAKIETY KITE DLA MŁODZIEŻY OBEJRZYJ TO Z BLISKA:

Atrakcje

Poza kluczowym, najważniejszym, najfajnieszym, czyli szkoleniem na kitesurfingu zapewniamy jeszcze kilka dodatkowych ATRAKCJI. Zapewniamy uśmiech i szkolenie w super atmosferze, dodatkowo mamy dla Was wlepy, firmowe smycze, surf tatuaże…!

FOTOSERWIS FUNSURF - SPRZĘT
FOTOSERWIS FUNSURF

FOTOSERWIS

Najlepsze momenty i Wasze wyczyny na wodzie uwieczni nasz naczelny FunSurf’owy fotograf!

OPASKA FUNSURF CAMP

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUN SURF

Zniżki w sklepie SurfShop – sklep znajduje się tuż obok naszej szkoły,  jak również zniżki w SurfMessie – restauracji znajdującej 30 m od naszej szkoły.

Transport

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF CHAŁUPY (PRZY MOLO)

Na naukę kitesurfngu dla młodzieży zapraszamy zarówno do naszej bazy przy molo w Chałupach.

BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF (KEMPING POLARIS)

Jak również szkolimy młodzież na kitesurfingu w naszej drugiej bazie na kempingu Polaris.

BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

Szkolenie

FUNSURF TEAM

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów – według programu IKO (International Kiteboarding Organization) i PZKite. Nauką na kitesurfingu zajmą się doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym, technicznym i psychologicznym, posiadający aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu kitesurfingu.  Przemawiają za nimi setki, a często tysiące godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi instruktorzy czerpią radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”! Obiecujemy szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!
Sprawdź jak nasi instruktorzy szkolą przy użyciu systemu obustronnej komunikacji instruktor>kursant>instruktor Bbtalkin’.
Kitesurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz kitesurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Akwen

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone w wielu miejscach na zatoce puckiej – wybór miejsca zależy od poziomu zaawansowania kursantów i przede wszystkim od kierunku i siły wiatru. Zajęcia odbywają się zwykle: przy bazach w Chałupach i na Polarisie, w zatoczce za portem w Chałupach (Uroczysko Każa), przed sezonem na Rewie Mew, jak również w Pucku, w Swarzewie i innych miejscach zatoki – gdzie danego dnia są najlepsze warunki wiatrowe!

Transport na spot / asekuracja

Posiadamy  dwie bazy stacjonarne, ponadto  jesteśmy jedną z najbardziej mobilnych szkół kitesurfingu na półwyspie. Nasze 2 łodzie motorowe (12- i 8-osobowa) dowiozą Was szybko i bezpiecznie na najlepszy kitesurfingowy spot. Dodatkowo na spocie asekurujemy naszych kursantów skuterem yamaha, dzięki czemu możemy reagować bardzo sprawnie i szybko w różnych sytuacjach np. splątanie się kite’ów, odpływająca deska itd.

ŁÓDŹ MOTOROWA FUNSURF "WENECJA"

Cena

W CENIE KURSU:

  • instruktor
  • sprzęt kitesurfingowy
  • kask
  • trapez
  • pianka
  • kamizelka asekuracyjna

CENNIK

Pamiętaj – u nas lekcje nie przepadają! Jeśli nie uda się zrealizować wykupionego kursu podczas danego pobytu, otrzymujesz od nas voucher do wykorzystania w bieżącym i w kolejnym sezonie

Lekcje Rodzaj Ilość osób Cena
Lekacja z instruktorem (ze sprzętem własnym klienta)VIP 1h1110 zł
Lekcja z instruktorem i ze sprzętemGRUPOWY 1h125 zł / os.
Pakiet doszkalający ze sprzętemVIP 3h1460 zł
Pakiet doszkalający ze sprzętemGRUPOWY 3h320 zł / os.
Pakiet doszkalający ze sprzętemVIP 6h1910 zł
Pakiet doszkalający ze sprzętemGRUPOWY 6h630 zł / os.
Pakiet doszkalający ze sprzętemVIP 9h11350 zł
Pakiet doszkalający ze sprzętemGRUPOWY 9h940 zł / os.

Zobacz co Cię czeka ?!

Partnerzy FunSurf

  • LOGO HAPPY SOCKS FUNSURF
  • LOGO JUNGMOB FUNSURF
  • LOGO SURFMESSA FUNSURF
  • LOGO VANS FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje