LEKCJE I PAKIETY KITE DLA STUDENTÓW

Opcja nauki kitesurfingu proponowana jako lekcje indywidualne lub pakiety jest dedykowana studentom niezdecydowanym, którzy chcą spróbować swoich sił w kitesurfingu, ale jeszcze nie są pewne, czy cały kurs to dobre rozwiązanie.
Taka opcja jest też idealna dla osób które już pływają na kite i chcą doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności. Jak również osobom które potrzebują odświeżenia zdobytych umiejetności i chcą tylko skorzystać z pakietu doszkalającego.
Również dedykujemy tę opcję osobom, które są pierwszy raz na nowym spocie kitesurfingowym i chcą poznać zasady bezpieczeństwa panujące w danym miejscu, plus chcą oswoić się z nowym akwenem i skorzystać z naszej asekuracji na wodzie.

Osoby, które nie są pewne, czy kitesurfing im się spodoba potrzebują ok. 2-3 h, by sprawdzić, czy chcą dalej kontynuować naukę w formie kursu.  W naszej szkole zapewniamy możliwość, że każdą lekcję indywidualną możemy zamienić w pakiet lub kurs. U nas pakiety lekcji nie przepadają i są możliwe do realizacji, nawet przez kilka sezonów.

Lekcje indywidualne i  pakiety to przede wszystkim indywidualna nauka kitesurfingu (zwykle rekomendowana w opcji 1 instruktor 1 kursant),  oczywiście opcja szkolenia 1 instruktor 2-3 kursantów, jest jak najbardziej możliwa. Lekcje i pakiety to  indywidualne, celowane podejście, personalizowane ustawianie zajęć w grafiku i rezerwacja lekcji dopasowana pod potrzeby każdego kursanta.
Zaufaj naszemu ponad 25 letniemu doświadczeniu w nauczaniu kitesurfingu, wypracowanym metodom szkolenia i najlepszym instruktorom. Zapraszamy na spróbowanie kitesurfingu lub jego doskonalenie do naszej szkoły!

Aby wystartować z nauką kitesurfingu, należy posiadać podstawowe umiejętności pływania wpław,  nie bać się wody, dodatkowo pozytywne nastawienie i uśmiech są mile widziane :)!

LEKCJE I PAKIETY KITE DLA STUDENTÓW – OBEJRZYJ TO Z BLISKA 

Atrakcje

Poza kluczowym, najważniejszym, najfajnieszym, czyli szkoleniem na kitesurfingu zapewniamy jeszcze kilka dodatkowych ATRAKCJI. Zapewniamy uśmiech i szkolenie w super atmosferze, dodatkowo mamy dla Was wlepy, firmowe smycze i surf tatuaże!

FOTOSERWIS FUNSURF - SPRZĘT
FOTOSERWIS FUNSURF

FOTOSERWIS

Najlepsze momenty i Wasze wyczyny na wodzie uwieczni nasz naczelny FunSurf’owy fotograf!

OPASKA FUNSURF CAMP

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUN SURF

Zniżki w sklepie SurfShop – sklep znajduje się tuż obok naszej szkoły,  jak również zniżki w SurfMessie – restauracji znajdującej 30 m od naszej szkoły.

Transport

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF CHAŁUPY (PRZY MOLO)

Na naukę kitesurfngu dla młodzieży zapraszamy zarówno do naszej bazy przy molo w Chałupach.

BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

JAK DOJECHAĆ – BAZA FUNSURF (KEMPING POLARIS)

Jak również szkolimy studentów na kitesurfingu w naszej drugiej bazie na kempingu Polaris.

BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

Szkolenie

FUNSURF TEAM

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów – według programu IKO. Nauką na kitesurfingu zajmą się doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym, technicznym i psychologicznym, posiadający aktualne uprawnienia oraz bardzo duże doświadczenie w nauczaniu kitesurfingu.  Przemawiają za nimi setki, a często tysiące godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi instruktorzy czerpią radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”! Obiecujemy szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!
Sprawdź jak nasi instruktorzy szkolą przy użyciu systemu obustronnej komunikacji instruktor>kursant>instruktor Bbtalkin’.
Kitesurfing z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz kitesurfingowy FunSurf Team na wodzie!

Akwen

Szkolenia przez nas organizowane są prowadzone w wielu miejscach na zatoce puckiej – wybór miejsca zależy od poziomu zaawansowania kursantów i przede wszystkim od kierunku i siły wiatru. Zajęcia odbywają się zwykle: przy bazach w Chałupach i na Polarisie, w zatoczce za portem w Chałupach (Uroczysko Każa), przed sezonem na Rewie Mew, jak również w Pucku, w Swarzewie i innych miejscach zatoki gdzie danego dnia są najlepsze warunki wiatrowe!

Transport na spot / asekuracja

Posiadamy dwie bazy stacjonarne, ponadto jesteśmy jedną z najbardziej mobilnych szkół kitesurfingu na półwyspie. Nasze 2 łodzie motorowe (12- i 8-osobowa) dowiozą Was szybko i bezpiecznie na najlepszy kitesurfingowy spot. Dodatkowo na spocie asekurujemy naszych kursantów skuterem yamaha, dzięki czemu możemy reagować bardzo sprawnie i szybko w różnych sytuacjach np. splątanie się kite’ów, odpływająca deska itd.

ŁÓDŹ MOTOROWA FUNSURF "WENECJA"

Cena

W CENIE KURSU:

  • instruktor
  • sprzęt kitesurfingowy
  • kask
  • trapez
  • pianka
  • kamizelka asekuracyjna

Zobacz co Cię czeka ?!

Partnerzy FunSurf

  • LOGO HAPPY SOCKS FUNSURF
  • LOGO JUNGMOB FUNSURF
  • LOGO SURFMESSA FUNSURF
  • LOGO VANS FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje