KARTA STAŁEGO KLIENTA – ZYSKUJESZ 10% RABATU

KARTA STAŁEGO KLIENTA

FunSurf’owa KSK – Karta Stałego Klienta upoważnia do rabatu w wysokości do 10% na wybrane oferty min. na kursy i lekcje, na wypożyczalnię, na przechowalnię, na szkolenie na naszych FunSurf’owych wyjazdach zagranicznych. Pamiętaj, że karta stałego klienta nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami. System, będzie w takich sytuacjach wybierał korzystniejszy dla Ciebie rabat. Rabat z tytułu karty stałego klienta nie obowiązuje na na zakwaterowanie, ubezpieczenie i wypożyczenie pianki w opcji na wyłączność.

MAM KARTĘ – JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli posiadasz kartę stałego klienta, prosimy o założenie konta na naszej nowej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) lub zalogowanie – jeśli takie konto już posiadasz  Następnie przejdź do zakładki MOJE KONTO tam znajdziesz miejsce po prawej stronie gdzie należy wpisać numer karty stałego klienta. Jeśli numer karty stałego klienta zostanie przyjęty, oznacza że karta jest zarejestrowana, a numer zostanie na stałe przypisany do Twojego konta. O tego momentu rabat z tytułu KSK będzie przypisywany automatycznie w koszyku.

Jeśli numer karty stałego klienta jaką posiadasz  nie zostanie przyjęty, prosimy o napisanie maila na info@funsurf.pl  lub telefon +48814415415 w godzinach pracy biura 9-16 (pn-pt) i podanie loginu konta oraz numeru karty stałego klienta. Z naszej strony nastąpi szybkie przypisanie karty stałego klienta do Twojego konta.

NIE MAM KARTY – JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli jesteś stałym klientem FunSurf, ale do tej pory nie posiadasz jeszcze naszej karty stałego klienta i zwykle rezerwowałeś kursy i lekcje poprzez formularz.  Poprosimy o założenie konta na naszej nowej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) i podanie nam loginu konta) na maila info@funsurf.pl  lub telefonicznie +48814415415 w godzinach pracy biura 9-16 (pn-pt). Przypiszemy do Twojego konta numer karty stałego klienta, będzie na stałe przypisany i kolejne rezerwacje zajmą kilka sekund.

NIE MAM KARTY –  NIE JESTEM STAŁYM KLIENTEM
Jeśli jesteś nowym klientem, kartę stałego klienta i jej numer uzyskasz na recepcji w naszych szkołach, na koniec kursu. Jeśli chcesz skorzystać z promocji „-10% rabatu przy rezerwacji online” –  załóż konto na naszej stronie (zajmie Ci to 1 minutę – kliknij w ikonkę „ludzika” w prawym górnym rogu strony) i wyślij na naszego maila info@funsurf.pl  login Twojego konta lub podaj go telefonicznie +48814415415 w godzinach pracy biura 9-16 (pn-pt). Wtedy przypiszemy do niego numer karty stałego klienta. Po zalogowaniu numer karty stałego klienta będzie na stałe przypisany do Twojego konta i będziesz mógł/a robić rezerwacje i zakupy zawsze z 10% rabatem.