KARTA STAŁEGO KLIENTA – ZYSKUJESZ 10% RABATU

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Karta stałego klienta upoważnia do rabatu w wysokości do 10% na wybrane oferty. Pamiętaj, że karta stałego klienta nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami. System, będzie w takich sytuacjach wybierał korzystniejszy dla Ciebie rabat.

Jeśli posiadasz kartę stałego klienta załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie. Następnie przejdź do zakładki MOJE KONTO tam znajdziesz miejsce gdzie należy wpisać numer karty stałego klienta. Jeśli numer karty stałego klienta zostanie przyjęty, oznacza że karta jest zarejestrowana, a numer zostanie na stałe przypisany do Twojego konta. O tego momentu rabat będzie przypisywany automatycznie w koszyku.

Jeśli numer karty stałego klienta nie zostanie przyjęty, prosimy o napisanie maila na [email protected]. Z podaniem loginu do konta, numeru telefonu, imienia i nazwiska na kogo jest zarejestrowane konto oraz podaniem numeru karty stałego klienta. Z naszej strony nastąpi weryfikacja i jeśli będzie ona poprawna numer karty zostanie przypisany do Twojego konta.

Jeśli jesteś nowym klientem, kartę stałego klienta możesz uzyskać na recepcji w jednej z naszych baz, na koniec kursu.