JEDYNY W POLSCE OBÓZ KITE+WAKE.
Z NAMI PŁYWASZ CODZIENNIE I NIE CZEKASZ BEZCZYNNIE NA WIATR! KAŻDEGO DNIA AKTYWNIE SPĘDZASZ CZAS NA WODZIE I ROBISZ PROGRES! Jeśli wieje Masz 3 GODZINY DZIENNIE ZAJĘĆ NA KITESURFINGU (w grupie 3 osobowej) – jeśli nie wieje Masz 2 SESJE DZIENNIE NA WAKE’U! W przypadku, gdy grupa liczy 2 osoby liczba godzin na kitesurfingu wynosi 14, jeśli nie wieje również 2 SESJE DZIENNIE NA WAKE’U.CZAS TRWANIA: 7 DNI – STARTUJEMY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK
MIEJSCE: CHAŁUPY KEMPING POLARIS – BAZA FUNSURF

W CENIE OBOZU:
– ZAJĘCIA Z LICENCJONOWANYM INSTRUKTOREM KITESURFINGU
– PŁYWASZ NA NAJNOWSZYM I BEZPIECZNYM SPRZĘCIE KITESURFINGOWYM: LATAWCE ZIAN 2015,
– PIANKA, TRAPEZ, KAMIZELKA ASEKURACYJNA, KASK Z KOMUNIKACJĄ
– ZAPEWNIAMY ASEKURACJĘ ŁODZIĄ MOTOROWĄ – OTRZYMASZ MIĘDZYNARODOWA LICENCJA IKO PO UKOŃCZENIU KURSU
– ZAJĘCIA NA WAKE’U

JAK BĘDZIEMY CIĘ SZKOLIĆ NA KITE (przy sprzyjających warunkach wiatrowych zakładamy następujący program szkolenia) – IKO I+II+III – OD ZERA DO KITESURFERA:
-Zaczynamy od teorii, czyli zajęć na brzegu (czas 1h): przedstawimy Ci konstrukcje i rodzaje latawców kitesurfingowych. Opowiemy o zasadach bezpieczeństwa, omówimy kierunki wiatrów, dobór odpowiedniego akwenu, zasady pilotowania latawcem
-Po teorii czas na praktykę (czas 3 h): samodzielnie pod okiem instruktora przygotujesz sprzęt, będziesz sterował latawcem treningowym (komorowym) na lądzie. Po opanowaniu latawca treningowego, zakładasz piankę, trapez, kamizelkę, kask i już w wodzie sterujesz dużym pompowanym latawcem. Następnie będziesz potrafił/a samodzielnie startować latawiec z wody, startować i lądować latawiec na lądzie z asystentem. Będziesz ćwiczył/a body dragi – ślizganie się całym ciałem po wodzie za pomocą latawca bez deski.
-Praktyka, praktyka i jeszcze raz… (czas 6h): poznasz akcję self-rescue na lądzie i w wodzie. Zrobisz swoje pierwsze starty z deską i będziesz pływał na prawym i lewym halsie, będziesz potrafił zrobić kontrolowane zatrzymanie.
-Przechodzimy do elementów zaawansowanych (czas 4h). Na tym etapie instruktor głownie demonstruje, naucza i dokonali Twoje zwroty, uczy skutecznego ostrzenia pod wiatr oraz pierwszych kontrolowanych skoków!

foto_6

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA Z WAKE’U:

– w momencie gdy warunki wiatrowe będą niesprzyjające na kite, pływasz 2 razy dziennie na wake’u
– sesja 20 min./os – nauka wake’a będzie bardzo łatwa, gdyż zacznie się od pływania z pomocą tower boom (specjalnego wysięgnika, zamocowanego z boku łódki). Dzięki temu BARDZO SZYBKO PRZEJDZIESZ DO ETAPU WSTAWANIA Z WODY, praktycznie po kilku próbach będziesz potrafił/a WYSTARTOWAĆ
– potem PŁYWACIE NA LINIE naszą ponad 300-konną łodzią (Sea Doo Speedster 200) jest wyposażona w specjalną wieżę do wake’a z wysoko zawieszoną liną,  która ułatwia startowanie, pływanie i wysokie skoki
UWAGA!!! Każda minuta spędzona na wake’u spowoduje, że starty z deską i pływanie na kitesurfingu będą znacznie prostsze do opanowania!

wake 2

wake 2

KIEDY STARTUJEMY I ILE KOSZTUJE TWOJA KITESURFINGOWA PRZYGODA:grupa i wiek

KURS KITE + WAKE 7 DNI
Terminy 2018 Cena
02.07–08.07.2018 990 zł
09.07–15.07.2018 990 zł
16.07–22.07.2018 990 zł
23.07–29.07.2018 990 zł
30.07–05.08.2018 990 zł
06.08–12.08.2018 990 zł
13.08–19.08.2018 990 zł
20.08–26.08.2018 990 zł
27.08-02.09.2018
plus opłaty campingowe na 7 dni
namiot własny 108 zł /os.
namiot bazowy, osoba w 2-ce 108 zł /os.
namiot bazowy, osoba w 1-ce 140 zł /os.
przyczepa 157 zł /os.

WYPEŁNISZ SWÓJ WOLNY CZAS PO BRZEGI! DODATKOWE ATRAKCJE DLA CIEBIE:

DODATKOWE ATRAKCJE

ZAKWATEROWANIE:

Specjalnie dla Was w naszej bazie przygotowaliśmy kameralny, odjazdowy mini-camping. Możecie tam zamieszkać w swoich własnych ukochanych namiocikach. Jeśli jednak nie będziecie chcieli taszczyć:) niewygodnej torby z namiotem – do Waszej dyspozycji zapewniamy nowe bazowe namioty. Dodatkowo gwarantujemy, że w naszej bazie znajdziecie wszystko, co każdy szanujący się camping powinien mieć.

namioty polaris
 

DLA PIERWSZYCH 20 OSÓB MIEJSCE W KULTOWEJ ODRESTAUROWANEJ PRZYCZEPIE N-126 GRATIS! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

O szczegóły zapytajcie w naszym biurze – tel. (081) 4 415 415 lub mailem info@kitesurfing.pl

przyczepa
UWAGI! Na kempingu Polaris gdzie mieści się nasza baza, ciepła woda w prysznicach jest płatna (2 zł za 4 min.). Jeśli przyjedziecie samochodami, będziecie je mogli zaparkować na kempingu za dodatkową opłatą (12 zł/doba, rozliczane bezpośrednio z recepcją campingu).

JAK DOJECHAĆ NA OBÓZ KITE+WAKE?
Zanim się spotkamy i zaczniemy pływać, powinniście poznać trasę i szczegóły dojazdu do naszej bazy! Nie jest to skomplikowane, ale rozpisujemy to z wielką dokładnością, by nie było żadnych wątpliwości. Zdarzało się, że niektórzy rozpoczynali kurs w innej szkole i dopiero na pierwszych zajęciach orientowali się, że nie trafili w odpowiednie miejsce:):
Z dojazdem do Władysławowa nie powinno być największego problemu – kilkanaście razy dziennie docierają tam pociągi i autobusy. Stamtąd wsiadacie najlepiej do PKS-u lub prywatnego przewoźnika jadącego na Hel, po około 5 minutach wyrzucicie swoje bagaże przy campingu Solar. To jeszcze nie koniec podróży na obóz kite+wake – to nie tu! Czeka Was jeszcze krótki spacer ok. 100 m (kierunek Hel) na CAMPING POLARIS (5 camping licząc od Władysławowa).

Jeśli dojedziecie pociągiem do samej miejscowości Chałupy i nie będziecie mieli ochoty na relaksujący, prawie 2 km spacer (kierunek Władysławowo), podejdźcie (ok. 200 m) do naszej pierwszej bazy FunSurf przy molo w Chałupach. Stamtąd, ktoś z recepcji podrzuci Was samochodem lub pontonem na Polaris.
Gdybyście jednak mieli problem w trakcie dotarcia na kurs Kite+Wake, możecie śmiało dzwonić do bosmana Łukasza 600 434 860, który udzieli Wam niezbędnych wskazówek.

Poniżej znajdziesz lokalizację naszej bazy FunSurf na kempingu Polaris:

WYŻYWIENIE, JAK I GDZIE?
Nie proponujemy wyżywienia w zorganizowanej formie, z naszego 20 letniego doświadczenia wynika, że nie lubicie jeść „na gwizdek”. Poniżej propozycje, gdzie można dobrze i za rozsądne pieniądze uzupełnić niezbędną energię:
– restauracje są zlokalizowane na campingu Polaris: ok. 200 m od naszej bazy FunSurf i na sąsiednich kempingach (Ekolaguna i Solar)
– na kempingu gdzie mieści się nasza baza znajdują się dwa sklepy. Po większe zakupy można udać się samochodem, rowerem (ok. 4km) do marketów we Władysławowie.
– na terenie naszej bazy do Waszej dyspozycji jest namiot gospodarczy wyposażony w stoły, krzesła, kuchenkę, czajnik i trochę podstawowych naczyń, gdzie każdy indywidualnie może przyrządzić sobie posiłki
– w miejscowości Chałupy znajdziecie naszą restaurację Surf Messa – gdzie dla naszych kursantów przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo pakiety: śniadanie + obiadokolacja (cena ok. 30 zł – w zależności od okresu w sezonie). Odległość z kempingu Polaris do tej restauracji to ok. 1,5 km.

CO CI SIĘ PRZYDA NA PEWNO?
– własny namiot – jeśli nie masz ochoty skorzystać z naszych bazowych namiotów (standardowo w naszym 1 namiocie typu igloo mieszkają 2 osoby)
– karimatę lub materac i śpiwór
– dokument tożsamości ze zdjęciem
– ręczniki i przybory toaletowe
– strój kąpielowy i klapki plażowe
– okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania z filtrem UV min. 30
– nakrycie głowy, również ciepłą czapkę – po całym dniu na wodzie, zrozumiesz czemu w środku lata potrzebna zimowa czapka:)
– kurtkę przeciwdeszczową ,,wiatrówkę”, kurtkę ciepłą ,,jeśli wieje” temperatura odczuwalna spada dosyć znacznie, poza tym wieczory bywają chłodne
– ubranie i obuwie przeznaczone na cieple i chłodniejsze dni
– jeśli zamierzasz sam przygotowywać posiłki – pamiętaj o talerzu, sztućcach, kubku itp. W bazie do Twojej dyspozycji będę elektryczne czajniki i kuchenki oraz trochę podstawowych garnków, na których będzie można przygotować ciepłe posiłki

kite ruda   łajak
WIDZIMY SIĘ NA WODZIE! DO ZOBACZENIA!