WYJAZDY KITESURFINGOWE TYLKO Z NAMI!
Nasza firma powstała 20 lat temu, przez ten długi okres byliśmy organizatorem setek obozów, tysięcy kursów i lekcji, współpracowaliśmy z wieloma firmami przy organizacji różnego rodzaju eventów, szkoleń i wyjazdów. Prowadząc w Polsce naszą szkołę windsurfingu i kitesurfingu FunSurf, postanowiliśmy założyć własne biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach na najlepsze windsurfingowe i kitesurfingowe spoty na świecie. Wielu klientów, którzy pływali z nami w Polsce znając nasze zaangażowanie i profesjonalizm, zaufało nam i zaczęło ponad 10 lat temu wyjeżdżać z naszymi instruktorami za granicę. Dzisiaj organizujemy wyjazdy dla każdego i w każdy zakątek świata, jesteśmy w 100% elastyczni – tworzymy oferty grupowe i indywidualne, dedykowane pod konkretne wymagania. Jeśli nie masz ochoty podróżować z grupą, zapewnimy Ci wyjazd indywidualny lub zorganizujemy podróż „na zamówienie”. 

Zapewniamy, że nasze biuro podróży SurfTravel.pl tworzy kadra doświadczonych specjalistów w dziedzinie turystyki. Każdego dnia dbamy o 100% kompetencji i dokładamy maksimum wysiłku, aby Twoja przygoda z kitesurfingiem była naprawdę pozytywnie niezapomniana.

Na naszych wyjazdach szkolenia prowadzą doświadczeni, licencjonowani instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia na każdym etapie – od zupełnych początków po zaawansowane triki freestylowe.

U nas kupisz również bilety lotnicze na loty rejsowe oraz czarterowe do najpopularniejszych zakątków świata, gdzie uprawiane kitesurfingu jest codziennością.

Również zajmujemy się rezerwacją sprzętu i kursów w zaprzyjaźnionych bazach kitesurfingowych rozlokowanych na całym świecie.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEGO BIURA PODRÓŻY www.SURFTRAVEL.pl

KONTAKT:

telefon 81 4 415 416
e-mail: travel@funsurf.pl