KURS KITESURFINGU PŁYWAM SAM – IKO I + II (10h)
Tak to możliwe, po 10h będziesz pływał na kitesurfingu! Zapewniamy, że po tym kursie doświadczysz swoich pierwszych ślizgów! Poczujesz jak dużo emocji i adrenaliny wydziela się podczas pływania na kite! Nasi instruktorzy wytrenują z Tobą umiejętność skoordynowanego sterowania latawcem, co jest bardzo istotną umiejętnością przy pierwszych startach z deską!  Podczas zajęć będziesz ćwiczył/a również starty z deską na głębokiej wodzie, gdyż nie każdy akwen jest tak przyjaźnie płytki jak zatoka. Zwieńczeniem tego kursu będzie opanowanie pływania na lewym i prawym halsie. Zapewniamy, że przy wykorzystaniu łączności radiowej, cały czas będziesz słyszał wskazówki i porady swojego instruktora, co zwiększa efektywność i skuteczność nauki w sposób bardzo znaczący.


CZAS TRWANIA:
ok. 3-4 dni

CENA: 1100 zł. (VIP), 790 zł/os. (W GRUPIE 2 OSOBOWEJ), 600 zł/os. (W GRUPIE 3 OSOBOWEJ)W CENIE KURSU:
– ZAJĘCIA Z LICENCJONOWANYM INSTRUKTOREM

– PŁYWASZ NA NAJNOWSZYM I BEZPIECZNYM SPRZĘCIE: NORTH KITEBOARDING 2015

– PIANKA, TRAPEZ, KAMIZELKA ASEKURACYJNA, KASK Z KOMUNIKACJĄ RADIOWĄ

– ZAPEWNIAMY ASEKURACJĘ SKUTEREM YAMAHA

– OTRZYMASZ MIĘDZYNARODOWĄ LICENCJĘ IKO PO UKOŃCZENIU KURSU


JAK BĘDZIEMY CIE SZKOLIĆ NA ETAPIE IKO I+II – ETAP STARTER + ETAP PŁYWAM SAM

-Zaczynamy od teorii, czyli zajęć na brzegu (czas 1h): przedstawimy Ci konstrukcje i rodzaje latawców kitesurfingowych. Opowiemy o zasadach bezpieczeństwa, omówimy kierunki wiatrów, dobór odpowiedniego akwenu, zasady pilotowania latawcem

-Po teorii czas na praktykę (czas 3h): samodzielnie pod okiem instruktora przygotujesz sprzęt, będziesz sterował latawcem treningowym (komorowym) na lądzie. Po opanowaniu latawca treningowego, zakładasz piankę, trapez, kamizelkę, kask i już w wodzie sterujesz dużym pompowanym latawcem. Następnie będziesz potrafił/a samodzielnie startować latawiec z wody, startować i lądować latawiec na lądzie z asystentem. Będziesz ćwiczył/a body dragi – ślizganie się całym ciałem po wodzie za pomocą latawca bez deski.

-Praktyka, praktyka i jeszcze raz… (czas 6h): poznasz akcję self-rescue na lądzie i w wodzie. Zrobisz swoje pierwsze starty z deską i będziesz pływał na prawym i lewym halsie, będziesz potrafił/a zrobić kontrolowane zatrzymanie.


PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI O NAS – POZNAJ SZKOŁĘ Z 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM!


INFORMACJE DODATKOWE:

– Jeśli posiadasz już doświadczenia z kite’m możesz kontynuować naukę wybierając odpowiedni dla Ciebie pakiet. Kurs rozpoczniemy od poziomu na którym obecnie jesteś.

– Kurs realizujemy w dowolną ilość dni w zależności od Twoich preferencji i warunków wiatrowych

– Wspólnie ustalamy terminy i czas trwania zajęć

– Jeśli warunki wietrzne będą niesprzyjające Twoje zajęcia przełożymy na inny dogodny dzień/godzinę

– Niezrealizowane godziny nie przepadają! Masz możliwość dokończyć kurs w innym terminie – otrzymasz od nas voucher ważny bezterminowo